520

Oto Elektronik

Grid View:
-10%
Quickview

Araç İçi Hava Temizleyici İyonizer

(0)
62,86 TL 70,00 TL

Araç içinde kullanıma yönelik üretilmiştir. Yiyecek kokusunu, evcil hayvan kokusunu ve sigara dumanını yok eder, havayı temizler. Ozon cihazı sadece kötü kokuları yok etmekle kalmaz, araçta oluşan bakterileri yok ederek enfeksiyon riskini azaltır. Radyasyonu azaltır ve hastalıklardan korur. Mahaldeki oksijenin taz..

-23%
Quickview

Araç İçi Vantilatör Vantuzlu 12V

(0)
30,66 TL 40,00 TL

ARAÇ İÇİ VANTİLATÖR ÇAKMAKLIK GİRİŞLİ VANTUZLUAraç İçi Vantilatör Çakmaklık Girişli ve Vantuzlu modeli ile yazın en bunaltıcı zamanlarında bile sizi ferahlatacak. Vantuzu sayesinde aracınızın düz ve temiz her alanına yapışabilen Araç İçi Vantilatör, kuvvetli vantuzu sayesinde zemine sapasağlam tutunur, olası küçük sarsıntılarda düşmez, ye..

-14%
Quickview

Bluetooth Araç Aux Kiti

(0)
25,80 TL 30,00 TL

BLUETOOTH AUX ARAÇ KİTİBluetooth Aux Araç Kiti ile telefonunuzdaki müzikleri tek tuşla araç ses sistemine aktarın, müzik keyfine kablosuz bir şekilde başlayın ! Bluetooth Aux Araç Kiti, bluetooth olan tüm cihazlarla uyumlu olup kullanımı oldukça kolaydır ! Bluetooth Aux Araç Kitini, cihazlarınızla sadece bir eşleştirin, kullanım için gere..

-36%
Quickview

Çift USB Girişli Araç Şarj Adaptörü

(0)
9,00 TL 14,00 TL

Çift USB Girişli 2.1 AMP Hızlı ve Işıklı Araç Şarj AletiAracınızda telefonunuz yada tablet bilgisayarlarınız şarjsız kalmasın diye özel olarak üretilen Çift USB Girişli 2.1 AMP Araç Şarj Aleti sizleri bekliyor ! Çift USB Girişli 2.1 AMP Araç Şarj Aleti'ni aracınızın çakmak girişine takıp, çift USB girişi sayesinde aynı anda tablet ve..

-17%
Quickview

Lastik Basınç Ölçer

(0)
10,78 TL 13,00 TL

LASTİK BASINÇ KONTROL ALETİ Yolculuk yapmadan önce lastiklerinizin hava basıncını kontrol edebileceğiniz, Lastik Basınç Ölçer ! Araçlarınızın lastiklerinin hava basıncının kontrolünü yapabileceğiniz, yola çıkmadan mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken ihtiyaç ürünü Lastik Basınç Ölçer. Basınç ölçme anahtarı araçlarınızın lastikleri..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
YUKARI GİT