520

Oto Temizlik Ürünleri

Grid View:
-23%
Quickview

Araba Hava Nemlendirici Aromaterapi

(0)
23,00 TL 30,00 TL

ARABA HAVA NEMLENDİRİCİ AROMATERAPİ ETKİSİ  Yaz sıcağındaki kuru havalarda ve kışın klima kalorifer çalışırken oluşan hava kuruluğunun oluşturduğu burun tıkanıklarına çözüm olarak üretilmiş  Araç içi Çakmaklık Girişli Hava Nemlendirici, size rahat bir nefes aldıracak. Araç içerisindeki düşen nem oranını dengeleyen ve havayı temi..

-23%
Quickview

Araba Kapı Koruma Silikonu

(0)
7,70 TL 10,00 TL

ARABA KAPI KORUMA SİLİKONUBirçoğumuzun müzdarip olduğu konulardan biri de, ağır yük sebebiyle ya da yüksek kaldırımlarda kapımızı açarken, kapılarımız sürter ve altları deforme olup çizilir, Araba Kapı Koruma Silikonu, aracınızı bu olası çiziklere karşı korur.Dar otoparklarda özellikle yan kapılar açılırken kimi zaman kapılarımız açılırken duvarlar..

-23%
Quickview

Araba Küllüğü Işıklı Kapaklı

(0)
7,70 TL 10,00 TL

ARABA KÜLLÜĞÜ IŞIKLI KAPAKLI  Işıklı Araba Küllüğü, araçlar dahil her yerde kullanılabilir !Işıklı Araba Küllüğü, tüm yeni araçlarda bulunan bardaklık yuvasına oturur.Şık tasarımlıdır.Işıklı Araba Küllüğü, kapaklı küllük özelliğiyle koku yapmaz ve külleri dağıtmaz.Araç küllüğü bardaklık yuvasına girdiğinden dolayı kullanımı için delme yad..

-54%
Quickview

Araba Temizleme Fırçası Kürekli

(0)
4,62 TL 10,00 TL

ARABA TEMİZLEME FIRÇASI KÜREKLİ  Araba Temizleme Fırçası Ve Küreği ile adeta odanızı evinizi temizler gibi kolaylıkla aracınızı temizleyebileceksiniz ! Araç sahibi hanımlar, Araba Temizleme Fırçası ve Küreği sizlere hiç de uzak bir ürün sayılmaz :) Her aracın bagajında, torpidosunda olması gereken pratik bir ürün, Araba Tem..

-27%
Quickview

Araç Buz Kazıyıcı

(0)
10,90 TL 15,00 TL

Ürün Açıklaması: Soğuk kış günlerinde buz tutan camlarınızı temizlemek onunla çok kolay. Ürün Boyutları: 4,5cm x 31cm x 4,5cmPaket Boyutları: 4,5cm x 31cm x 4,5cmAğırlık: 0,143 grDesi: 0,21..

-27%
Quickview

Araç Buz Kazıyıcı Mini

(0)
4,41 TL 6,00 TL

Buzkır Araç Camı Buz Kazıyıcı AparatKış mevsiminde sıkça donan araç camlarınızı Buzkır Araç Camı Buz Kazıyıcı Aparat ile kolaylıkla temizleyin.Uyandığınızda karla kaplanmış ya da buz tutmuş aracınızın camlarını hızlıca ve camlara zarar vermeden Buzkır Araç Camı Buz Kazıma Aparatı ile temizlemek çok kolay.Ürün Özellikleri:Esnek p..

-13%
Quickview

Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

(0)
39,00 TL 45,00 TL

ARAÇ SÜPÜRGESİ  Portatif ve hafif bir ürün, ayrıca çekim gücü oldukça kuvvetli Otomobil Süpürgesi ile aracınızı tertemiz yapın. Araç Süpürgesi, 12V araç çakmaklık girişinden elektriğini direkt aldığı için şarjlı el süpürgelerinden çok daha kuvvetlidir. Kuvvetli hava akımını destekleyen yanlardaki havalandırma bölmeleri ile ..

-18%
Quickview

Araç Koltuk Arkası Kılıf

(0)
12,25 TL 15,00 TL

Araçların koltuk arkalarında oluşabilecek ayak izlerini, delinmesini, çamur ve tozlardan koruyarak muhafaza etmesi için Oto Koltuk Arkası Koruyucu Kılıf (2 Adet)Yıkanabilir özelliği sayesinde Koltuk Arkası Koruyucu Kılıfınızı kolay ve pratik şekilde temizleyip tekrar kullanabilirsiniz.Montaj gerektirmeyen Koltuk Kılıfını aracını..

-25%
Quickview

Çöp Kutusu Temalı Küllük

(0)
15,00 TL 20,00 TL

Sigara Dumanını Hapseden Kova Çöp Kutusu & KüllükArabanızda, evinizde, ofisinizde kısacası her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu küllükler ile sigara kokusuna ve rüzgarda küllerin uçmasına son !Üstelik sigarayı söndürmenize de gerek yok içine atın ve sönsün !Ürün Özellikleri:Tüm yerli ve yabancı araçlarda kullanılabilir.Siyah gövde tasarım..

-18%
Quickview

Otomobil Silecek Ayna ve Cam Koruyucu 3lü Set

(0)
40,81 TL 50,00 TL

Otomobil İçin Silecek Ayna ve Cam Koruyucu 3lü SetSilecek koruyucu, soğuk kış iklimlerinde olduğu kadar sıcak yaz iklimlerinde de koruma sağlayarak silecek lastiklerinin ömrünü uzatır.Kış kar ve buz bölgelerinde WPL silecek koruyucu donmuş silecek lastiklerinin donmuş camla birleşmesini engeller.Yaz aylarında, güneş ve ısı koşullarında UV koru..

-33%
Quickview

Wiper Wizard Oto Silecek Temizleme Aleti

(0)
20,00 TL 30,00 TL

OTO SİLECEK TEMİZLEME ALETİ WİPER WİZARD  Oto Silecek Temizleme Aleti Wiper Wizard sayesinde oto sileceklerinizi değiştirme derdinden kurtulmak artık çok kolay. Wiper Wizard Oto Silecek Temizleme Aleti ile daha güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi sizi bekliyor. Wiper Wizardı sileceğin bir ucundan tutup ileri geri hareketler ya..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
YUKARI GİT