520

Siparişlerinizde alıcı tarafından bir hasar olmadığı sürece gönül rahatlığı ile iade hakkınızı kullanabilirsiniz.Henüz kargoya teslim edilmemiş olan siparişinizi "Destek Formu" ndan sipariş iptal talebinizi bize ulaştırarak sağlayabilirsiniz.


Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç gün sürebilir(atm kartlarında 1-2 hafta). Bu süreç genel bir uygulama olup, carsimarket.com 'un  müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


İade


İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde Mng Kargo ile “carsimarket.com  İade Kodu ile (ALICI FİRMA KODU : 387102211 ) gönderebilirsiniz. Bu işlem öncesinde "info@carsimarket.com " e-posta adresinden veya 0850 532 29 12 whatsapp destek hattımızdan tarafımıza bilgi verebilirsiniz.


İade Koşulları


İnsanların bu zamanda mecburi veya değil,internet alışverişlerine yönelmeleri ve güvenmeleri, bizlerin daha şeffaf ve daha fazla güven ortamı oluşturmamız gerektiği hissini aşılıyor.Bu nedenle iade politikamız gayet şeffattır.Aldığınız ürünü 15 gün içerisinde kutusu açılmış dahi olsa iade edebilmektesiniz.0850 532 29 12 numaralı destek hattımızdan whatsapp veya arayarak hertürlü bilgi alabilirsiniz


İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?


Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo ücreti carsimarket.com  tarafından ödenmekte olup gönderimin Mng Kargo ile yapılması gerekmektedir. Eğer ürün / ürünlerden kaynaklanan bir kusur yoksa gönderi ücreti alıcıya aittir.


Ürünlerin orijinal olduğunu nereden anlayabilirim?


Ürünlerimiz, yetkili Türkiye distribütörü firmalardan temin edilmektedir. %100 orijinallik güvencesindedir. Güvenle kullanabilirsiniz.


Değişim


carsimarket.com  web sitesinden satın aldığınız ve iade koşullarına uygun olan bir ürünü değiştirmek için destek ekibimizle telefon, e-posta veya iletişim formu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.


Kapıda Ödeme İptal Koşulları


KAPIDA ÖDEME ile verilen siparişlerde, ürün kargoya verilmemişse iptal ettirebilirsiniz. Ürün kargoya verilmiş ise iptal ettiremezseniz. Kargoyu teslim aldıktan sonra paketi açmadan iade adresimize gönderiniz. Kapıda ödemeli sipariş verip teslim alınmayan siparişlerde carsimarket.com , ALICI'dan kanuni hak iddia edilebilir.


Ücret İadesini Nasıl Yapılır


İade etmek istediğiniz ürünü bizlere kargo yaptıktan sonra sizden istenecek olan IBAN Numarasına veya kredi kartı ile yaptığınız alışverişler de kartınıza iade yapılacaktır.


Mutlu Alışverişler

YUKARI GİT