520

İzole - Fosforlu Bantlar

Grid View:
-20%
Quickview

Flex Tape Suya Dayanıklı Tamir Bandı

(0)
20,00 TL 25,00 TL

Hemen hemen her şeyi yama, bağlama, mühürleme ve tamir yapabilen süper güçlü, kauçuklaştırılmış, su geçirmez bir banttır!FLEX TAPE, herhangi bir şekil veya nesneye uyan kalın, esnek, kauçuk astarlı özel olarak formüle edilmiştir! Sıcak veya soğuk, ıslak veya kuru ... ... su altında bile uygulanabilir! Suyu, havayı ve nemi hemen mühürleyerek süper g..

-24%
Quickview

Fosforlu Bant 400 Cm.

(0)
15,26 TL 20,00 TL

FOSFORLU ŞERİT BANT 4 M.   Olası acil durumlar göz önünde bulundurularak, çıkıntı ve köşeler, sütunlar, paneller, asansör kabinleri, güvenlik malzemeleri, Fosforlu Şerit Bant ile donatılmalıdır.  Photoluminescent ışıldayan malzeme, gelen ışık enerjisini emerek depo eder (15-30 dakika) ve daha sonra kademeli olarak yans..

-34%
Quickview

Fosforlu Şerit Bant 120 Cm.

(0)
4,62 TL 7,00 TL

Fosforlu Şerit BantAcil durumlarda, elektirikler gittiğinde oda içerisinde yönünüzü bulamadığınız o zor durumlardan kurtulmanız artık mümkün! çıkıntı ve köşeler, sütunlar, paneller ve asansör kabinleri karanlıkta aydınlansın, acil durumlarda yön bulamama derdi sonlansınÜrün Ölçüleri:Genişlik: 2 cmUzunluk: 120 cm..

-23%
Quickview

Su Sızdırmaz Bant

(0)
15,40 TL 20,00 TL

SU SIZDIRMAZ BANTKüçük problemleri, büyük paralar vermeden çözmek için Su Sızdırmaz Bantı beğeninize sunuyoruz.Su Sızdırmaz Bant, banyolarda, mutfaklarda, odalarda, kısacası lazım olduğu her alanda güvenle ve gönül rahatlığıyla tam sonuç almak için kullanabileceğiniz bir ürün.Su Sızdırmaz Bant, yüksek kaliteli PE malzemeden mamül olup, sıradan pvc ..

-20%
Quickview

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape

(0)
20,00 TL 25,00 TL

SUYA DAYANIKLI BANT FLEX TAPE  Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, hemen hemen her şeyi, yama, bağlama, mühürleme ve tamir yapabilen süper güçlü, kauçuklaştırılmış, su geçirmez, yeni teknolojiyle üretilmiş sıradan bantların dışında bir banttır.Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, yapısı sebebiyle, yapışacağı her noktaya uyumluluk ve mukavemet s..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
YUKARI GİT