520

Haşere Kovucu

Grid View:
-24%
Quickview

Fare ve Haşere Kovucu Riddex

(0)
15,26 TL 20,00 TL

RIDDEX FARE VE HAŞERE KOVUCURiddex Plus : Evlerinizde huzurlu bir şekilde oturabilmeniz ve davetsiz misafirler tarafından rahatsız edilmemeniz için Haşere Fare Kovucu. Pest Repelling haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eyleml..

-31%
Quickview

Kalorifer Hava Nemlendirici Suluk

(0)
9,66 TL 14,00 TL

Air Fresh Kalorifer Suluğu : 500 ml hacme sahip olup 1. Kalite sağlığa uygun plastikten üretilmiştir. Tüm panel sistemli başlıklar için uygundur. - Ortamda ki nem dengesini korur. - Kalorifer peteklerinin havayı kurutmasına bağlı baş ağrılarına, nefes yollarının tahriş olmasına, astım ve sinüzit belirtilerinin artmasına engel olur.Ku..

-23%
Quickview

Kapı Sinekliği Mıknatıslı - Magic Mesh

(0)
30,80 TL 40,00 TL

MIKNATISLI KAPI SİNEKLİĞİ MAGIC MESH  Kapıdan Rahatça Geçeceksiniz Sinekliğiniz Şipşak Tam Kapanacak!Üstelik Mıknatıslı 2 Parçadan Oluşması Sayesinde Kapıdan Rahatça Geçmenize Olanak Sağlarken, Siz Geçer Geçmez Güçlü Mıknatısların Birbirini Çekerek Kapatma Özelliği Sayesinde Hemen Ve Tam Olarak Kapanır, Magic Mesh!Üstelik hem ahşap, hem P..

-28%
Quickview

Kendin Yap Pencere Sinekliği

(0)
10,78 TL 15,00 TL

KENDİN YAP PENCERE SİNEKLİĞİ  Kendin Yap Pencere Sinekliği Kullanımı keyifli, kurulumu ise oldukça basit bir üründür ! Kendin Yap Pencere Sinekliğini takacağınız pencereyi ve pencerenin pervazını güzelce temizleyiniz.                 Pervazın, ıslaklık,toz ve yağdan temizlenmesine dik..

-24%
Quickview

Kendin Yap Sineklik

(0)
12,94 TL 17,00 TL

Ürün Özellikleri: Pencere Sinekliği kolay ve işlevsel kullanımı ile tüm pencerelere uygulanabilir ve çok pratiktir.Hava geçirgen delikleri sayesinde sineklerden korurken evin hava almasına izin verir. Pencere Sineklik pencere ölçülerinize göre kestikten sonra paketten çıkan yapışkanlı bant ile kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.Sinekliğ..

-20%
Quickview

Riddex Quad Pest Repelling Fare Kovucu

(0)
15,26 TL 19,00 TL

Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmedenfare ve haşerelerden korunun!Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır. Ailenizi kimyasallara veya kokuya maruz bırakmaz. Riddex çocuklar, evcil hayvanlar ve elektronik cihazlar açıs..

-23%
Quickview

Sinek Öldürücü Adaptör

(0)
10,78 TL 14,00 TL

SİNEK ÖLDÜRÜCÜ ADAPTÖR  Yazlıkta, kampta, tatilde, evinizde ve aklınıza gelebilecek heryerde elinizin altında bulundurabileceğiniz Sivrisinek Öldürücü Priz Adaptörü. Sinek ve Sivrisinek Öldürücü Priz Adaptörü yansıttığı ışık sayesinde sivrisinekleri içine çekerek öldürür. Sinek ve Sivrisinek Öldürücü Priz Adaptörü çok az yer kap..

-16%
Quickview

Sinek Öldürücü Raket Şarjlı

(0)
29,26 TL 35,00 TL

Kavurucu yaz sıcaklarında her türlü sivrisinek, karasinek gibi haşerelerden korunabilmeniz için tasarlanan harika bir ürün Elektronik Sinek Öldürücü Raket!Pratik kullanımı ile perde, duvar gibi yerlerde lekesiz çözüm üretir.Kendinden şarj ile çalışan Elektronik Sinek Öldürücü Raket, kenarları iletken olmayan bir madde ile kaplı olduğundan insa..

-20%
Quickview

Sivrisinek Kovucu

(0)
16,00 TL 20,00 TL

Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu Son teknoloji ile üretilmiştir Kokusuzdur - dumansızdır Hem kapalı hem de açık alanda kullanım %100 etkilidir Ürün Özellikleri: Tokyo spiral haşere sinek kovar, herkesin şikayetçi olduğu tüm uçan sinek ve haşereleri uzaklaştırmak için hem açık hem de kapalı alanda ..

-21%
Quickview

Sivrisinek Ve Haşere Kovucu Bileklik

(0)
11,00 TL 14,00 TL

SİVRİSİNEK VE HAŞERAT KOVUCU BİLEKLİK  Sivrisineklerden ve haşerattan dolayı rahatsızsanız, Sivrisinek ve Haşerat Kovucu Bileklik tam olarak aradığınız ürün. Kapsül % 100 naturel malzemelerden mamül edilmiş olup, bileklik silikondur. Sivrisinek Kovucu Bileklik naturel bileşime sahip olduğundan dolayı, bebeklerinize de gönül raha..

-38%
Quickview

Taşınabilir Sivrisinek Kovucu

(0)
9,32 TL 15,00 TL

Cihaz yaydığı ses ile sivrisinekleri uzaklaştırır ,ürün üstünde dahili led bulunur.Cihazd ilaç,tablet,losyon kullanmaya gerek yoktur.Seyyar taşınabilen bir cihazdır Pil ile çalışır...

-16%
Quickview

ZappLight Sivrisinek Haşere Kovucu Lamba

(0)
38,00 TL 45,00 TL

ZappLight Sivrisinek ve Haşere Kıran Led AmpülHem Led Ampül hem de Mor ışıklı sivrisinek kıran...

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
YUKARI GİT