520

Bahçe Aletleri

Grid View:
-7%
Quickview

Açık Alan Sulama Serinletme ve Nemlendirme Sistemi 10 mt

(0)
55,86 TL 60,00 TL

Açık Alan Sulama Serinletme ve Nemlendirme Sistemi 10 mtBu sistem, 1 metre aralıklı 10 püskürme ucu içerir.Nozulların tıkanmasını önelemek amacıyla özel şekilli tasarımlıdır ve dahili filtre mevcuttur.. Kolay temizlik için çıkarılabilir nozul . Tarım, çim, bahçe, avlu, sera, yüzme havuzu, çardak ve asma altı sulama için idealdir.&nbs..

-23%
Quickview

Basınçlı Hortum 18 Metre

(0)
30,65 TL 40,00 TL

BASINÇLI SU HORTUMU 18 METREPortatif Basınçlı Su Hortumu minimalist tasarımı ile yer kaplamaz.Sağlamlaştırılmış dokusu ile Basınçlı Su Hortumunu uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.Basınçlı Su Hortumunun ucunda bulunan tabanca sayesinde, tazyikli su ile istediğiniz her alanı tertemiz yapabilir ve uzun metreli sulamalar yapabilirsiniz.B..

-40%
Quickview

Çiçek Sulama Aparatı 4 Adet

(0)
8,40 TL 14,00 TL

ÇİÇEK SULAMA APARATI      4 ADET  Yeteri kadar su sızdıran Çiçek Sulama Aparatı, çiçeklerin köklerindeki nem oranına göre su vermeye başlar, toprak ihtiyacı olduğu kadar suyu çeker ve siz uzaklardayken gözünüz arkada kalmaz. Çiçek Sulama Aparatlarının kullanımı oldukça kolaydır.Çiçek Sulama Aparatlarının uç kısımlarını..

-32%
Quickview

Ez-Jet Deterjanlı Basınçlı Yıkama Tabancası

(0)
30,66 TL 45,00 TL

Soap Dispenser Water Cannona hortuma takın ve sekiz adet farklı ucun birinden su çıkması hazır. Kabı sabun ile doldurup ulaşamadığınız yüksekte olan camlarınızı ya da arabanızı yıkayın.Çiçeklerinizi sulamak için kullanabilir, çiçekleriniz için sıvı vitamin ile de doldurabilirsiniz.Su kabındaki basınçlı püskürtme ile ulaşılması zor bölgeleri temizle..

-8%
Quickview

Fide Dikme Aparatı

(0)
69,30 TL 75,00 TL

Ürün Özellikleri:Küçük fideleri dikmek için kolay aparattırToprağa batırılır ve açacağı çukura fide dikilirSaplama kısmı : 17,50 cmSap Kısmı : 13 cmRenk : Siyah..

-20%
Quickview

Fonksiyonel Spiral Hortum 15 Metre

(0)
80,00 TL 100,00 TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz! Bahçenizi, çiçeklerinizi sularken, arabanızı yıkarken kullanabileceğiniz spiralli hortumla artık hortum toplamayacaksınız. Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.Kendiliğinden toplanan hortum diğer hortumlara göre çok ..

-13%
Quickview

Fosforlu Taş 5 Renk 50 Adet

(0)
13,00 TL 15,00 TL

Fosforlu Taş 5 Renk 50 AdetFosforlu Taş 5 Renk 50 AdetRenkli Fosforlu Çakıl Taşları (50 Adet) Rengarenk fosforlu çakıl taşlarıyla şık dekorasyonlar oluşturun! Evinizde, ofisinizde, bahçenizde, çiçek saksılarınızda, vazolarınızda dekoratif amaçlı kullanacağınız rengarenk çakıl taşları! Karanlık mekanları canlı renkleri ve fosforlu öze..

-27%
Quickview

Fosforlu Taşlar 50 Adet

(0)
14,70 TL 20,00 TL

Tüm iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz!Saksı, bahçe ve vitrin gibi alanlarda muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz!Ürün Özellikleri:Pil yada ekstra beslemeye ihtiyaç duymadan sonsuz enerji döngüsüne sahiptir.Bu taşlar sayesinde saksılarınızda yer alan toprak görüntüsünü tamamen ortadan kaldırarak geceleri muhteşem bir görüntü elde edebilirsin..

-23%
Quickview

Garden Genie Gloves - Mucize Bahçe Eldiveni

(0)
19,25 TL 25,00 TL

Doğa bizi çağırırken...Güneşin kendini daha fazla göstermesiyle birlikte, doğa ve bahçeyle daha fazla vakit geçirmek isteriz. Yeşilin her tonu, çiçeklerin renkleri, mis kokuları derken aklımızdan doğaya kaçış planları geçmeye başlar. Doğa bizi çağırırken daha çok toprakla uğraşma, çiçeğe böceğe karışma isteği içimizde uyanır.Evimiz, bahçemiz, balko..

-9%
Quickview

Güneş Enerjili Su Geçirmez 4 ledli Saplamalı Bahçe Lambası

(0)
36,60 TL 40,00 TL

Özellikleri:Toprağa saplama ile çok kolay monte edilir herhangi bir kablolamaya gerek yoktur.Gün ışığında güneş enerjisini absorbe ederek enerjiyi depolar.Oldukça üstün bir ışık emisyon kalitesine sahiptir.Hem pratik ve kullanışlı hem de estetik bir görünüm sağlar.Hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlar, hem de oldukça uzun ömürlüdür.Su geçirmez öze..

-28%
Quickview

Hortum Başlığı Seti 4 Parça

(0)
10,78 TL 15,00 TL

    HORTUM BAŞLIĞI SETİ 4 PARÇA  Hortum Başlığı Seti 4 Parçası ile musluk hortum bağlantılarını kolayca yapabilmenizi sağlar.Hortum Başlığı Bağlantı Seti, vidalı mekanizmasıyla pratik kullanım sunar.3/4" ölçülerindeki hortumlarla uyumludur.Tak çıkar mantığıyla çalışan Hortum Başlığı Seti, materyali sayesinde ..

-17%
Quickview

Mangal Fanı

(0)
12,46 TL 15,00 TL

PRATİK MANGAL FANIPratik Mangal Fanı sayesinde, mangalı tutuşturmak eziyet olmaktan çıkıyor.Mangal yakmayı kolaylaştıracak Pratik Mangal Fanı, Mangal keyfinize keyif katacak.Pratik Mangal Fanının kolunu çevirdikçe hava akımı sağlar ve yaylı mekanizma sayesinde yorulmadan mangalın ateşi körüklenir.Mangal Fanı minimalist tasarımı ile yer kaplama..

-14%
Quickview

Portatif Mangal

(0)
60,00 TL 70,00 TL

Pratik Katlanabilir Piknik MangalBahar aylarında yapılan en güzel aktivitelerden biri olan pikniğe giderken  mangalı nereye sığdıracağınızı düşünmenize artık gerek yok.Kolayca katlanabilen ve kapladığı alanı bu sayede minimize eden katlanabilir barbekü ile artık herşey daha pratik.Üzerinde bulunan ızgarası sayesinde kendi yağında pişen etlerin..

-14%
Quickview

Sokak Lambası Temalı Solar Bahçe Lambası

(0)
25,90 TL 30,00 TL

Beyaz LED AmpulYükseklik 28 cm Artı 11cm Zemin Sapı8 Saat Aydınlatma Yaz aylarında her gece Hızlı ve kolay montaj Ürün Materyali-PlastikÜrün Rengi-SiyahÜrün Paket Ölçüleri-8,5x 38 x 8,5 cmÜrün Ölçüleri-8,5x 38 x 8,5 cmÜrün Ağırlık-107 grÜrün Desi- 0,92 desi..

-29%
Quickview

Solar Bahçe Lambaları 4 Adet

(0)
100,00 TL 140,00 TL

Ürün Özellikleri:    Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.    Dahili güneş paneline sahiptir    Elektrik yada pile ihtiyaç duymaz    Sensörlüdür, karanlıkta kendiliğinde çalışır    İstendiğinde kapatılabilir    Uzun ömürlü led ışığa sahiptir  &nb..

-24%
Quickview

Solar Bahçe Lambası Küçük

(0)
15,26 TL 20,00 TL

Ürün AçıklamasıKablosuz Solar Bahçe LambasıBalkonunuzda, pencerenizde, bahçenizde dekoratif kullanımıyla çiçeklerinizin güzel renklerinin keyfini geceleri de yaşayın!Üstelik elektrik tesisatı, kablo ve pil derdi olmadan! Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Lambası ile gündüz güneş enerjisini depolayarak gece kullanın,  Elektrik ile hiç bir ba..

-8%
Quickview

Solar Lamba Seti 10 Adet

(0)
184,60 TL 200,00 TL

BAHÇE TİPİ GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR LAMBA Güneş Enerjili Bahçe Lambası Solar Aydınlatma (10 Adet) Güneş enerjisi ile sade ve şık tasarım.Solar Lamba, güneşten beslenir ve güneş batıp hava karardığında depoladığı ışığı dışarıya verir.Güneş Enerjili Solar Lamba ile terasınızda, balkonunuzda, pencerenizde, dekoratif kullanımıyla, çiçeklerinizin ..

-13%
Quickview

Spiral Hortum 30 Metre

(0)
130,00 TL 150,00 TL

SPİRAL HORTUM 30 METRE  Spiral Hortum 30 Metre seçeneği ile mesafesiz kullanım alanı sunuyor ! Bahçenizi, çiçeklerinizi sularken, arabanızı yıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz. 4 Fonksiyonlu Sulama Başlıklı Spiral Hortumla artık hortum toplama sorunu ortadan kalkıyor. Spiralli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanaca..

-10%
Quickview

Spiral Hortum 30 Metre

(0)
134,40 TL 150,00 TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz! Bahçenizi, çiçeklerinizi sularken, arabanızı yıkarken kullanabileceğiniz spiralli hortumla artık hortum toplamayacaksınız. Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.Kendiliğinden toplanan hortum diğer hortumlara göre çok ..

-10%
Quickview

Tabancalı Uzayan Hortum 30 Metre

(0)
107,80 TL 120,00 TL

** ÜRÜN KULLANILMADAN ÖNCE TABANCA KISMININ MUTLAKA AÇIK KONUMDA OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE HORTUM İÇİNDE SIKIŞAN SU HORTUMA ZARAR VERECEKTİR. **  Xhose uzayan hortum sayesinde yerden tasarruf sağlıyabilceksiniz. Xhose uzayan hortum ile kendi boyunun 3 katı mesafelere uzatabileceğiniz eski hortumunuz gibi çok yer kaplamaz.So..

-20%
Quickview

Uzatmalı Tornavida Seti

(0)
27,86 TL 35,00 TL

UZATMALI TORNAVİDA SETİEvde tamir veya bahçe işleri ile uğraşmayı seven kişiler için Uzatmalı Tornavida Seti ! Tamir işleri için olmazsa olmaz gereçlerden, işlerinizi oldukça kolaylaştıracak inovatif bir ürün Uzatmalı Tornavida Seti ! Vida sökme veya takma gibi işlerde kullanabileceğiniz Uzatmalı Tornavida Seti, kullanışı ile beğeniyi hak..

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)
YUKARI GİT