520

Askılar

Grid View:
-23%
Quickview

Çek As Askı

(0)
30,80 TL 40,00 TL

Çek-As Askı Dört İpliKış aylarında nemden ve soğuktan dolayı bir türlü kurumayan çamaşırları kurutmanın pratik yolu Çek-As Çamaşır Askılığı.Portatif yapısıyla istedğiniz duvara monte edebileceğiniz Çek-As çamaşır askılığınızı odalarda, banyolarda, kısacası evin istediğiniz yerinde son derece pratik bir şekilde kullanabilirsiniz...

-23%
Quickview

Kapı Arkası Askılık Door Over

(0)
15,40 TL 20,00 TL

KAPI ARKASI MUCİZE ASKILIKKapı Arkası Askılığı Hiç bir montaja gerek kalmadan kolayca kurup kullanabilirsiniz !Yer kazanmak için kolu indirmeniz yeterli. Kapı Arkası Askılık tek parça olmasından dolayı kolay ve pratik bir kullanım sağları !Kapı Arkası Mucize Askılık, şıklığı ile odanıza bambaşka bir hava katacak ! Kapı Arkası Mucize Askıl..

-34%
Quickview

Kaydırmaz Kadife Elbise Askısı 4lü

(0)
13,30 TL 20,00 TL

4'lü Kadife Elbise Askısı AsortiKadife dokusu, soft renkleri ve kıyafetlerin düşmemesini sağlayan oyuk bölümleriyle elbiselerinizi kolayca asmanızı sağlayan bu şık askı dolap içinde dahi şıklığından ve düzeninden vazgeçmeyenler için tasarlandı. Evin gizli kurtarıcıları olan askılar renk seçenekleriyle sizleri bekliyor.TEKNİK ÖZELLİKLERÜrün Tipi MDF..

-21%
Quickview

Masa Örtüsü Mandalları 4 Adet

(0)
11,90 TL 15,00 TL

Masa örtünüzü masaya sabitleyip ucuşmasını, kaymasını egeller.Paket içeriğinde 4 adet bulunmaktadır. Ürün Paket  Boyutu :10 x 5 cm​Ürün Rengi:Beyaz​Paket İçeriği: 4 adet Yaylı Masa Örtüsü Mandalı ..

-23%
Quickview

Metal Pantolon Askısı

(0)
15,40 TL 20,00 TL

Metal Pantolon Askısı 5 KatlıÜrün beyaz renktir...

-24%
Quickview

Mıknatıslı Çamaşır Askılığı

(0)
15,24 TL 20,00 TL

MIKNATISLI ÇAMAŞIR ASKILIĞI  Mıknatıslı Çamaşır Askılığı, manyetik yapısı sayesinde metal eşyalara tutunur, tutunurken zarar vermez ve küçük havlularınızı, el bezlerinizi organize eder. Mıknatıslı Çamaşır Askılığının kurulumu ve kullanımı oldukça kolay ve pratiktir ! Makineden çıkardığınız çamaşırları anında makinenin yanın..

-23%
Quickview

Raflı ve Kancalı Vantuzlu Banyo Askısı

(0)
15,40 TL 20,00 TL

RAFLI BANYO ASKISI VANTUZLU KANCALIKullanımı ve kurulumu oldukça pratik olan Raflı ve Kancalı Vantuzlu Banyo Askısı, işlerinizi oldukça kolaylaştıracak.Raflı Ve Kancalı Banyo Askısı ile, havlular, diş fırçaları, macunlar, şampuanlar vb.. ürünleriniz organize olur ve düzene girer.Raflı Ve Kancalı Banyo Askısının vantuzları duvarınıza sapasağlam tutu..

-23%
Quickview

Vantuzlu Banyo Askısı

(0)
7,70 TL 10,00 TL

VANTUZLU BANYO ASKISI   Banyonuzdaki dağınık görünümü, Vantuzlu Banyo Askısı ile birlikte oldukça pratik ve ekonomik bir şekilde yoluna koyabilirsiniz. Havlularınız, kimi zaman kirlileriniz Vantuzlu Banyo Askısı ile banyoda pratik bir şekilde yer bulabilecekler. Vantuzlu Banyo Askısının vantuzları oldukça mukavemetlidir, uy..

-18%
Quickview

Wonder Hanger Askı Shirbazı

(0)
12,32 TL 15,00 TL

WONDER HANGER ASKI SİHİRBAZI  Wonder Hanger Askı Sihirbazı dolabınızda % 60 oranında yer açar ! Wonder Hanger Askı Sihirbazının kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Muadillerine göre fiyatı oldukça ekonomik olan Wonder Hanger Askı Sihirbazı; 8 adet 5'li askılığı sayesinde, sizlere 40 adet askı kullanımı sağlar. Wonder Hang..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
YUKARI GİT